Kibice na medal – konkurs.

Kibice na medal – KONKURS.

Tym razem nie biegniesz? A może po prostu wolisz kibicować niż biegać? Rób to najlepiej jak potrafisz! A możesz wygrać bony na zakupy do sklepów Decathlon… 

O co chodzi? To proste!

Zbierz ekipę, kibicuj i wygraj bony na zakupy do Decathlon!

13 maja 2018 roku odbędzie się 6. PKO Białystok Półmaraton. To coroczne święto biegania, zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy, ściągające do centrum naszego miasta tysiące mieszkańców, którzy nie tylko wspierają swoich najbliższych w osiąganiu wyznaczonych celów, ale także kibicują biegaczom, którzy do Białegostoku przyjeżdżają z innych miast Polski jak i zagranicy. Białystok tego dnia odwiedzi ponad 2 tys gości, którzy staną na starcie!

Zbierzcie ekipę, wybierzcie punkt na trasie półmaratonu, gdzie chcecie kibicować i zagrzewajcie biegaczy w wybrany przez Was sposób. Możecie śpiewać, grać, tańczyć… liczy się pomysł i dobra zabawa. Zróbmy wspólnie pozytywną energię wspierając bliskich i rodzinę, znajomych i nieznajomych, tych najszybszych, i tych wolniejszych.

Najlepszym punktom kibicowania przygotowaliśmy nagrody. Spośród zgłoszonych przez was punktów nagrodzimy dwa bonami w wysokości 500 zł na zakupy w Decathlonie. O tym, kto dostanie bony zdecydują biegacze w głosowaniu na Facebook’u, warto więc się „pokazać”.

Uwaga placówki oświatowe! Przedszkola, szkoły…

Mamy dla Was coś specjalnego. Wy również możecie stworzyć takie grupy kibicowania! Mało tego, najlepsze punkty kibicowania zorganizowane przez przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne nagrodzimy bonami:

  • za I miejsce – bonami o wartości 2000 zł
  • za II miejsce – bonami o wartości 1000 zł
  • za III miejsce – bonami o wartości 500 zł

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

– zgłosić chęć wzięcia udziału swojej drużyny w konkursie wysyłając e-mejl ze zgłoszeniem na adres pr@bialystokpolmaraton.pl do dnia 30.04.2018 w temacie wiadomości wpisując „konkurs punkt kibicowania”

– w dniu biegu tj. 13.05.2018 zająć wyznaczone miejsce na trasie biegu i dopingować biegaczy.

Zwycięzcy zostaną wybrani w drodze głosowania przez biegaczy na Facebooku.

Szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ

Fundatorem nagród w konkursie jest sieć sklepów Decathlon


Podziel się artykułem ze znajomymi!