Podstawowe informacje

JUNIOR CITY RUN

Biuro Zawodów.

Biuro Zawodów będzie znajdowało się na dziedzińcu Pałacu Branickich przy ul. Kilińskiego 1. Pakiety startowe wszyscy Uczestnicy imprezy biegowej odbierają osobiście w Biurze Zawodów wyłącznie w dniu 14 maja (sobota) w następujących godzinach:

sobota – 10:00 – 14:00

Harmonogram startów:

  • godz. 14:00 bieg na dystansie 100 m;
  • godz. 14:20 bieg na dystansie 500 m;
  • godz. 15:00 bieg na dystansie 2 km (szkoły podstawowe i gimnazja)
  • Zawodnicy w strefie startu powinni zgłosić się najpóźniej na 20 min przed planowanym startem.

Start wszystkich biegów znajdować się będzie w parku na Bulwarach Kościałkowskiego (główna alejka parku równoległa do ul. Akademickiej)

4. PKO Białystok Półmaraton i City Run 5k

Biuro Zawodów.

Biuro Zawodów będzie znajdowało się na dziedzińcu Pałacu Branickich przy ul. Kilińskiego 1. Pakiety startowe wszyscy Uczestnicy imprezy biegowej odbierają osobiście w Biurze Zawodów wyłącznie w dniach 14 i 15 maja (sobota, niedziela) w następujących godzinach:

sobota – 10:00 – 18:00

niedziela – 7:00 – 9:00

Zdecydowanie zachęcamy do odbioru pakietu startowego w sobotę 14 maja. Pozwoli to na spokojniejsze przygotowanie się do niedzielnego biegu. Odbiór pakietu startowego będzie możliwy na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Start i meta

Start – dziedziniec Pałacu Branickich; Meta – Rynek Kościuszki. 

PKO Białystok Półmaraton i City Run 5k startują razem o godz. 10:00

Depozyty i przebieralnie.

W Biurze Zawodów możesz otrzymać worek na depozyt, jeżeli go potrzebujesz. Do odbioru depozytu niezbędny będzie Twój numer startowy. Za rzeczy pozostawione w depozycie Organizator nie bierze odpowiedzialności. 

Depozyty znajdować się będą na dziedzińcu Pałacu Branickich. Przebieralnie w Pałacu Branickich. Prosimy o wcześniejsze przybycie w przypadku chęci pozostawienia rzeczy w depozycie.

 

 

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!