Bądźmy bardziej eko!

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2024 r.
Zachęcamy do biegania i tak samo mocno zachęcamy do działania proekologicznego. Dokładamy starań, aby również w czasie naszego wydarzenia zwracać uwagę na ekologię 💚
Dlatego też zwracamy Waszą uwagę na segregację odpadów nawet podczas imprezy ☝ W tym roku, dzięki współpracy z KOMA , będziecie mieli możliwość wyrzucania odpadów do właściwych pojemników ☝Znajdziecie pojemniki na plastik, odpady BIO i zmieszane.
Wiemy, że to jeszcze rzadkość na imprezach sportowych. Razem możemy to zmienić 💚💚💚
Dziękujemy KOMA za wsparcie naszego wydarzenia.

KOMA jest zaufanym, skutecznym i inspirującym partnerem w dziedzinie gospodarowania odpadami. Grupa KOMA  działa na rynku od 2007 roku. Obecnie posiada 9 oddziałów w 4 województwach. Według zasad zrównoważonego rozwoju oferuje usługi z naciskiem na dbałość o środowisko oraz potrzeby przyszłych pokoleń, a ich działania przyczyniają się do ograniczania ilości odpadów. 

Innowacyjność, wydajność odzysku, recykling oraz redukcja ilości składowanych odpadów to ich najważniejsze cele. KOMA posiada pierwszą i największą w Polsce północno-wschodniej instalację do przetwarzania odpadów remontowo-budowlanych, która zapewnia imponujący poziom odzysku ♻️🏭 

Równocześnie Grupa KOMA szanuje tradycję oraz czuje się częścią naszej lokalnej społeczności. Angażuje się w życie społeczne, wspiera akcje proekologiczne i edukację ekologiczną, akcje kulturalne i sportowe. 

KOMA z dumą wspieramy PKO BIAŁYSTOK PÓŁMARATON!

 

NASI PARTNERZY