Czysta Micha – porady dietetyczne

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2024 r.

Wraz z Marką Czysta Micha, przygotowaliśmy dla Was porady dietetyczne. Mamy nadzieję, że zawarte w nich podpowiedzi pozwolą Wam przygotować się do PKO Białystok Półmaratonu jeszcze lepiej!

Czysta Micha to dynamiczna firma cateringowa, dedykowana promowaniu zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie naturalnych, odżywczych posiłków. Czysta Micha – czyste zasady!
 
Zgarnij kod zniżkowy na hasło BIEGAM 25! Poczuj różnicę na trasie PKO Białystok Półmaratonu!
 

 
Dieta biegacza na medal!
3 tygodnie do startu w PKO Białystok Półmaratonie! Czujesz już dreszczyk emocji? To ekscytujący czas, ale też okres wzmożonego wysiłku i dbałości o regenerację. Odpowiednia dieta w tym okresie jest kluczowa, aby zmaksymalizować Twoją wydolność, zminimalizować ryzyko kontuzji i zdobyć upragniony medal! 
CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Posiłki okołotreningowe dla biegaczy!
Każdy biegacz, niezależnie od tego, czy przygotowuje się do półmaratonu, czy krótszego dystansu, jak bieg na 5 km, powinien zwrócić szczególną uwagę na swoją dietę, aby
zmaksymalizować efektywność treningów i optymalnie regenerować organizm.
 

Czas na ładowanie węglowodanami!

Ostatnia Prosta do PKO Białystok Półmaratonu: Czas na ładowanie węglowodanami!
Marzysz o życiówce na nadchodzącym PKO Białystok Półmaratonie? Kluczem do dobrego wyniku może być właściwa dieta. Jednym z najważniejszych elementów przygotowania do półmaratonu jest ładowanie węglowodanami. Jak to zrobić, kiedy zacząć, jakie są najczęściej popełniane błędy – razem z cateringiem dietetycznym Czysta Micha odpowiadamy na pytania i pomagamy Wam przygotować się do startu.

Przedstartowe śniadanie mistrzów – co zjeść, aby zrobić życiówkę.

W ten weekend tysiące biegaczy stanie na starcie PKO Białystok Półmaratonu, gotowych zmierzyć się z dystansem 21,0975 km. Dla wielu będzie to wyzwanie życia, owoc ciężkich treningów i wyrzeczeń. Ale czy wiesz, że odpowiednie śniadanie może okazać się kluczem do sukcesu?

Regeneracja po półmaratonie – co jeść i pić, aby szybciej wrócić do formy?

Biegacze, ogromne gratulacje! PKO Białystok Półmaraton za Wami! Wiemy ile kosztowało to siły,  ciężkich treningów i poświęcenia. Teraz czas na odpoczynek i regenerację, aby móc jak najszybciej wrócić do formy.

CZYTAJ WIĘCEJ


NASI PARTNERZY