Komunikat dla osób przenoszących pakiet z 2020 na 2021 r

Ostatnia aktualizacja: 13 kwietnia 2021 r.

Drodzy Biegacze,
Poniższy komunikat kierujemy do osób, które przenosiły pakiet startowy (lub był przenoszony automatycznie) PKO Białystok Półmaratonu z 2020 r na 2021 r.

Jak wiecie nowa data wydarzenia to 19 czerwca 2021 r. Rozumiemy, że nowy termin może nie wszystkim pasować, zwłaszcza jak ktoś przenosił go z maja 2020. W związku z tym umożliwiliśmy opcję zwrotu opłaty startowej, mimo, że wcześniej wybraliście opcję przeniesienia pakietu.
Jednak nie możemy przedłużać daty zwrotów w nieskończoność.

Jeśli są jeszcze osoby, które chcą skorzystać z opcji zwrotu prosimy aby zgłosiły się na zapisy@bialystokbiega.pl w nieprzekraczalnym terminie do 18 kwietnia włącznie. W treści wiadomości powinny znaleźć się imię i nazwisko oraz numeru konta do dokonania zwrotu.
Po 18 kwietnia 2021 będziecie mogli jedynie przekazać pakiet innemu uczestnikowi, zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Mamy nadzieję, że ze wszystkimi osobami, które nie mogą być z nami w ten czerwcowy weekend spotkamy się niebawem na innych biegowych ścieżkach!

Ps. Pamiętajcie, że w przypadku odwołania wydarzenia z powodu pandemii opłaty startowe będą zwracane wszystkim lub przenoszone na nowy termin – jak zawsze to będzie Wasza decyzja.
Do zobaczenia!

NASI PARTNERZY