Utrudnienia w ruchu w związku z biegiem

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2019 r.

Drodzy mieszkańcy Białegostoku oraz goście odwiedzający stolicę Podlasia. W dniach 4-5 maja odbywa się PKO Białystok Półmaraton. W związku z tym, w tych dniach, spodziewać się można utrudnień w ruchu na trasie biegu.

W dniu 4 maja rozgrywane będą biegi dla dzieci – Junior City Run. Utrudnienia w ruchu będą na ul. Legionowej na odcinku od ul. Skłodowskiej do ul. Mickiewicza oraz na ul. Sienkiewicza od ul. Białówny do Legionowej.

W dniu 5 maja odbędzie się bieg główny na dystansie 21 km. Utrudnienia w ruchu będą na ul. Sienkiewicza, ul. Legionowej, ul. Skłodowskiej, ul. Kaczorowskiego, ul. Kopernika, ul. Hetmańskiej, Al. Solidarności, Al. Piłsudskiego, ul. Branickiego, ul. Miłosza, ul. Św. Pio, ul. Zwierzynieckiej, ul. 11 listopada, ul. Świętojańskiej, ul. Mickiewicza, ul. Pięknej, Placu NZS, ul. Kalinowskiego, ul. Grochowej, ul. Lipowej.

Aplikacja Yanosik jest Partnerem 7. PKO Białystok Półmaratonu. W aplikacji wgrana jest cała trasa półmaratonu i wszelkie utrudnienia. Włączając Yanosika tego dnia, będzie można uniknąć ulic wyłączonych z ruchu.

Szczegółowy wykaz ulic wraz z godzinami czasowego zamknięcia dla ruchu kołowego znajdą Państwo w linku poniżej:

UTRUDNIENIA W RUCHU W DNIACH 4-5 MAJA 2019

 

NASI PARTNERZY