Zapisy zostały otwarte!

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022 r.

Zapisy do 9. PKO Białystok Półmaratonu zostały otwarte!

Zwracamy Waszą uwagę na kilka ważnych kwestii przy rejestracji:

  • wybór fali startowej – przy obecnych obostrzeniach podział na fale startowe wydaje się być konieczny, jeżeli chcemy umożliwić start wszystkim chętnym. Obecne rozporządzenie zezwala na udział max 150 osób niezaszczepionych w fali startowej. Nie wiemy jak będą przepisy wyglądały 15 maja, dostosowujemy się więc do aktualnej sytuacji. 
    Po wyborze fali startowej nie będzie możliwości jej zmiany, dlatego prosimy o przemyślaną decyzję. Do wyboru jest pięć fal startujących odpowiednio o: 9:00, 9:15, 9:30, 9:45 i 10:00.
    Do pierwszej fali zapraszamy najszybszych biegaczy.
  • wybór koszulki – nie ukrywamy mamy sporo koszulek z 2021 roku i nie chcemy ich wyrzucać, skoro tak bardzo Wam się podobały. Dajemy więc możliwość wyboru. Proponujemy koszulkę z edycji 2022 lub dwa wzory z 2021 roku. Zwracamy uwagę, że można wybrać tylko jedną koszulkę 🙂 Przy zaznaczeniu dwóch wzorów, do pakietu dodamy wzór z 2022 roku.
  • akcja charytatywna – w tym roku ze wszystkich sił chcemy pomóc w zebraniu funduszy na leczenie Olgi – Lawendowej Dziewczynki. Pamiętamy jak Olga biegała z nami na biegach dla dzieci – teraz walczy z chorobą i nowotworem. Musimy jej pomóc, bez dwóch zdań! Więcej o dziewczynce przeczytacie TUTAJ

REJESTRACJA DO BIEGU

NASI PARTNERZY