14 czerwca 2021

Zawodniku! Nie ma już możliwości zmiany fali startowej!

Drodzy Biegacze,
jesteśmy na ostatniej prostej z przygotowaniami. Mamy wyprodukowane pakiety, numery startowe są już „oczipowane” i będą na Was czekały w Biurze Zawodów od piątku od godz. 15:00.
Część z Was odpowiedziało na nasze ankiety wysyłane dwukrotnie, cześć nie – z różnych przyczyn. Ktoś zmienił adres e-mail, u kogoś dostawca poczty tak ustawił filtr spamu, że wiadomości od nas były odrzucane.
W tej chwili to nie ma już znaczenia.
Każdy z Was, Uczestników Półmaratonu i Biegu na 5 ma przydzieloną falę startową, której NIE MOŻEMY już zmienić.
Rozumiemy, że z Waszej perspektywy „to przecież tylko jedna osoba do przeniesienia”, ale co jeżeli 50 osób chce być „tą jedyną do przeniesienia”? 🙂
Musimy trzymać się wytycznych co do limitów w poszczególnych falach oraz wcześniej przygotowanych rozwiązań logistycznych.
Fizycznie nie jesteśmy w stanie drukować i przygotowywać teraz nowych numerów, bo ktoś chce biec wcześniej lub później, bo koledzy biegną w innej fali.
To nie jest łatwa sytuacja ani dla nas, ani dla Was, ale musimy się do tego dostosować. Takie są zasady tegorocznej edycji i tylko w taki sposób ona może się odbyć – trzymając się ściśle zgód administracyjnych.
Bardzo prosimy o podejście do tego ze zrozumieniem.
Powtarzamy – nie możemy dokonywać już jakichkolwiek zmian w przenoszeniu zawodników z fali do fali. Proszę (chociaż spróbować) to zaakceptować.
Musimy się dostosować do wytycznych i aktualnych przepisów, jeżeli chcemy startować.
ps. krzyk i awantura telefoniczna również tego nie zmieni 😉 a powoduje tylko dodatkowy stres i napięcia przed startem.

Podziel się artykułem ze znajomymi!


Czytaj także: