7 czerwca 2021

Zdecyduj, w której fali chcesz startować.

(Zdanie dopisane 9.06 13:00)
Uwaga! Link do ankiety jest już nieaktywny. Ten moment musiał nadejść, musieliśmy już drukować numery startowe. Tym samy edycja/wybór fali startowej nie jest już możliwy. 
Osoby, które będę się do biegu rejestrowały do wyboru mają falę nr 4 i 5.


Czołem Biegacze!

Do 19 czerwca czasu zostało naprawdę niewiele. Pracujemy pełną parą, aby dostosować wydarzenie do wszystkich, aktualnie obowiązujących przepisów. Chcemy przygotować wydarzenie w taki sposób, aby z jednej strony wszystko odbyło się bezpiecznie pod kątem sanitarnym, a z drugiej, abyśmy wszyscy odczuli tę pozytywną energię na starcie i trasie biegu.
Nowe rozporządzenie rządowe zezwala na start tzw. falowy, w grupach co 30 min. Jedną z wprowadzonych zasad jest ograniczenie liczebności grupy startowej do 250 osób niezaszczepionych. 

Będziecie startowali więc w falach co 30 min. Mimo, iż wcześniej zadeklarowaliście czas ukończenia biegu, co sugerowało od razu grupę startową, niestety nie możemy tego utrzymać właśnie z powodów ograniczeń ilościowych w falach. Musimy dostosować wielkość grup do aktualnych przepisów. 

Rozesłaliśmy do wszystkich zawodników ankietę składającą się z dwóch pytań i prosimy o jej wypełnienie. Zaznaczysz w niej, czy jesteś zaszczepiony, czy nie i w której fali startowej chcesz startować. Radzimy oczywiście się spieszyć z jej wypełnieniem, ponieważ limit miejsc w każdej z fal jest ograniczony.

Możesz też odmówić odpowiedzi, jednak bardzo utrudni to nam pracę przy dostosowaniu liczebności fal. Dlatego prosimy o udzielenie odpowiedzi TAK lub NIE.

Do wyboru w tej chwili będzie 5 fal startowych na półmaraton oraz 3 fale na bieg na 5 km:
20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00 – w przypadku półmaratonu
9:00, 9:30, 10:00 – w przypadku biegu na 5 km.

Tylko przy Twojej pomocy, możemy to zrobić sprawnie i szybko 🙂 a Ty zapewnisz sobie start o godzinie, którą preferujesz. Czas na wybór fali masz do środy, 9 czerwca do godz. 12:00.

Jeżeli nie wypełnisz ankiety, o godzinie startu dowiesz się w Biurze Zawodów.

Jeżeli nie dokonasz wyboru do 9 czerwca do godz. 12:00, zrobimy to za Ciebie 🙂 Serio! Będziemy kierowali się dostępnością miejsc w danej fali i deklarowanym czasem ukończenia biegu… ale zdecydowanie zachęcamy do samodzielnego wyboru 🙂
 
Uwaga! Nie będzie możliwości zmiany fali po jej przydzieleniu – numery będą oznaczone odpowiednimi kolorami, na podstawie których będziecie wpuszczani do strefy startowej.
 
Jeżeli uważasz, że nie dostałaś/dostałeś linku z ankietą
👉sprawdź dokładnie swoją pocztę (adres z którego się rejestrowałeś do biegu)
👉sprawdź folder SPAM – mail był wysyłany do 100% uczestników w niedzielę oraz dzisiaj, do tych, którzy nie odpowiedzieli na pierwszy mail
👉jeżeli z jakiegoś powodu ankieta nie dotarła, zanim zrobisz burzę w komentarzach 😉 napisz do nas na zapisy@bialystokbiega.pl
 
Wiemy, wiemy, nikt nie lubi formalności, ale musimy to przejść, żeby potem w spokoju pobiegać 🙂 Ustawmy się na starcie z uśmiechem, przecież wszyscy za tym tęskniliśmy! 😍
 
ps. jeżeli biegasz półmaraton poniżej 1:30 a nie ma Cię w pierwszej fali – napisz do nas.
Zwycięzców biegu będziemy wyłaniali wyłącznie z pierwszej fali – zgodnie z regulaminem.
 
 

Dziękujemy za poświęcony czas!
Do zobaczenia 19 i 20 czerwca w Białymstoku!


Podziel się artykułem ze znajomymi!


Czytaj także: