8. PKO Białystok Półmaraton… nocą!

Ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2023 r.
 
Kochani! Kilka dni temu podaliśmy datę półmaratonu (26.06)… byliśmy tak podekscytowani, że chyba zbyt szybko przekazaliśmy Wam informację. Nowa data PKO Białystok Półmaratonu to 19.06!
Skąd ta zmiana?
Półmaraton to wielkie święto biegania i duże wydarzenie dla całego miasta. Od 2014 roku półmaratonowi towarzyszył bieg na 5 km. W czasie rozmów z Prezydentem miasta doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zrobić wszystko, aby wydarzenie było w pełnym zakresie, o ile tylko obostrzenia sanitarne na to pozwolą. Okazało się, że dwudniową imprezę możemy zorganizować tylko 19-20.06, dlatego podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty.
19 czerwca odbędzie się Nocny Półmaraton, natomiast 20 czerwca rano Bieg na 5.
 
Bijemy się w piersi i przepraszamy za podaną datę sprzed kilku dni… jak się okazało, z tej radości i z tęsknoty za Wami podaliśmy informację zbyt szybko.
 
Teraz już wszystko wiadomo:
19.06.2021 – PKO Nocny Białystok Półmaraton
20.06.2021 – PKO Bieg na 5
 
Mamy nadzieję, że poprzednia data jeszcze nie zadomowiła się w Waszych kalendarzach? i 19-20.06 przyjmiecie równie entuzjastycznie.
 

Garść najważniejszych informacji, proszę się z nimi zapoznać:
? nowy termin wydarzenia: 19-20.06.2021❤️
? w przypadku utrzymania obostrzeń i odwołania biegu, opłaty startowe zostaną zwrócone lub przeniesione na nowy termin – decyzja zawsze będzie leżała w gestii zawodnika,
? osoby, które są zapisane na majowy termin mogą zadecydować o pozostawieniu opłaty na czerwiec lub o zwrocie. W przypadku zwrotu prosimy o kontakt na zapisy@bialystokbiega.pl
? zastrzegamy sobie możliwość podziału na mniejsze lub większe grupy startowe w zależności od obowiązujących w czasie biegu restrykcji związanych z covid-19.

Jednak najważniejsze jest to, że w przyszłym tygodniu ruszamy z zapisami❤️ i wierzymy bardzo, że spotkamy się w czerwcu na starcie PKO Nocnego Białystok Półmaratonu… a jak już się spotkamy… przygotujcie się na petardę, już my o to zadbamy ?❤️?? wiecie o tym 

NASI PARTNERZY