Opłaty – półmaraton

 1. Każdy uczestnik Półmaratonu ponosi koszty opłaty wpisowej, która wynosi w zależności od terminu wpłaty:
  • 90 zł – do 31 marca 2021 r.
  • 100 zł od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2021 r.
  • 110 zł od 1 maja do 31 maja 2021 r.
  • 120 zł od 1 czerwca oraz w Biurze Zawodów (pod warunkiem dostępności miejsc),
  • w czasie rejestracji każdy z zawodników może przeznaczyć dodatkową, dowolną kwotę na Fundację „Naszpikowani”.
 2. Wpłat należy dokonać w czasie rejestracji przez bezpieczne płatności internetowe (kartą, Blikiem lub przelewem) lub bezpośrednio na konto Fundacji Białystok Biega 15 1140 2017 0000 4702 1304 3240. W przypadku bezpośredniego przelewu konieczne jest podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska ZAWODNIKA wraz z rocznikiem urodzenia oraz dopiskiem “Półmaraton”.
 3. Osobom urodzonym w roku 1961 lub wcześniej przysługuje zniżka w opłacie wpisowej w wysokości 50% obowiązującej w danym momencie stawki.
 4. Zwolnieni z opłaty startowej są zawodnicy niepełnosprawni. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność na adres: zapisy@bialystokbiega.pl 
 5. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
 6. Możliwe jest przeniesienie swojego numeru startowego na innego zawodnika. Przeniesienie należy zgłosić pisząc na zapisy@bialystokbiega.pl w tytule wiadomości wpisując “Przeniesienie pakietu na inną osobę”. W przypadku dokonywania przeniesienia opłaty startowej należy pokryć różnicę w cenie opłaty startowej do aktualnie obowiązującej stawki. Do momentu wniesienia opłaty, pakiet nie będzie przeniesiony na inną osobę. 
 7. W dniu 19 czerwca (w dniu biegu) w Biurze Zawodów nie będzie możliwości przepisania pakietu na inną osobę!

W przypadku odwołania Biegu z powodu pandemii koronawirusa opłaty wpisowe zostaną zwrócone lub przeniesione na nowy termin. Decyzja będzie należała do Uczestnika.

 

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!