Opłaty – Bieg na 5

Ostatnia aktualizacja: 13 grudnia 2023 r.
 1. Uczestnik Biegu ponosi koszty opłaty wpisowej, która uzależniona jest od terminu wpłaty:
  • 69 zł – do 31 marca 2024 r.
  • 79 zł od 1 kwietnia do 9 maja 2024 r. 
  • 80 zł w Biurze Zawodów w dniach 10-11 maja (pod warunkiem dostępności miejsc).
 2. Wpłat należy dokonać w czasie rejestracji przez bezpieczne płatności internetowe.
 3. Możliwa jest wpłata bezpośrednio na konto Fundacji Białystok Biega nr konta: 15 1140 2017 0000 4702 1304 3240, po uprzednim wypełnieniu formularza rejestracyjnego. W przypadku bezpośredniego przelewu konieczne jest podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska ZAWODNIKA wraz z dopiskiem “Bieg na 5”. Wpłata przelewem powinna być w wysokości opłaty startowej obowiązującej w dniu dokonywania przelewu.
 4. Osobom urodzonym w roku 1964 lub wcześniej przysługuje zniżka w opłacie wpisowej w wysokości 50% obowiązującej w danym momencie stawki. Zniżka dotyczy wyłącznie opłaty startowej. Zakupy dodatkowe, typu koszulka, grawer medalu, itp,  płatne są w pełnej wysokości.
 5. Zwolnieni z opłaty startowej są zawodnicy niepełnosprawni. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność na adres: zapisy@bialystokbiega.pl. Zwolnienie dotyczy wyłącznie opłaty startowej. Zakupy dodatkowe, typu koszulka, grawer medalu, itp,  płatne są w pełnej wysokości.
 6. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
 7. Możliwe jest przeniesienie swojego pakietu na innego zawodnika, który nie dokonał jeszcze płatności. Aby przenieść opłatę należy zalogować się na swoje konto w serwisie rejestracyjnym i dokonać samodzielnego transferu opłaty startowej na innego zawodnika. 
 8. W dniu 11 maja (w dniu biegu) w Biurze Zawodów nie będzie możliwości przepisania pakietu na inną osobę!

 

NASI PARTNERZY