Opłaty – Bieg na 5

 1. Każdy uczestnik Biegu ponosi koszty opłaty wpisowej, która wynosi w zależności od terminu wpłaty:
  • 60 zł do 31 marca 2021 r.
  • 70 zł od 1 kwietnia 2021 r.
  • 80 zł w Biurze Zawodów w dniach 18-19 czerwca 2021 r. (pod warunkiem dostępności miejsc)
  • w czasie rejestracji każdy z zawodników może przeznaczyć dodatkową, dowolną kwotę na Fundację „Naszpikowani”.
 2. Wpłat należy dokonać w czasie rejestracji przez bezpieczne płatności internetowe lub bezpośrednio na konto Fundacji Białystok Biega 15 1140 2017 0000 4702 1304 3240. W przypadku bezpośredniego przelewu konieczne jest podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska ZAWODNIKA wraz z rocznikiem urodzenia oraz dopiskiem „Bieg na 5” 
 3. Osobom urodzonym w roku 1961 lub wcześniej przysługuje zniżka w opłacie wpisowej w wysokości 50% obowiązującej w danym momencie stawki.
 4. Zwolnieni z opłaty startowej są zawodnicy niepełnosprawni. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność na adres: zapisy@bialystokbiega.pl 
 5. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
 6. Możliwe jest przeniesienie swojego numeru startowego na innego zawodnika. Przeniesienie należy zgłosić pisząc na zapisy@bialystokbiega.pl w tytule wiadomości wpisując “Przeniesienie pakietu na inną osobę”. W przypadku dokonywania przeniesienia opłaty startowej należy pokryć różnicę w cenie opłaty startowej do aktualnie obowiązującej stawki. Do momentu wniesienia opłaty, pakiet nie będzie przeniesiony na inną osobę.
 7. W dniu 19 czerwca w Biurze Zawodów nie będzie możliwości przepisania pakietu na inną osobę!
 8. Możliwe jest przeniesienie swojego pakietu na dystans półmaratonu. Przeniesienie swojego pakietu należy zgłosić pisząc na zapisy@bialystokbiega.pl w tytule wiadomości wpisując „Przeniesienie pakietu na inny dystans”. W przypadku przeniesienia na droższy pakiet, należy pokryć różnicę w cenie pakietu startowego do aktualnie obowiązującej stawki.

W przypadku odwołania Biegu z powodu pandemii koronawirusa opłaty wpisowe zostaną zwrócone lub przeniesione na nowy termin. Decyzja będzie należała do Uczestnika.


Podziel się artykułem ze znajomymi!