Biegniemy dla Michała. Przyłącz się!

Ostatnia aktualizacja: 5 października 2017 r.

„Biegnę dla Michała” – z taką kartką możecie pobiec w akcji charytatywnej organizowanej podczas 5. PKO Białystok Półmaratonu.
Pomagamy 15-letniemu Michałowi. Chłopak urodził się ze złożoną wadą serca. W najbliższym czasie czeka go kolejna operacja, na którą zbierane są środki.
Zaangażowanie zawodników, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Michała” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretną pomoc – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na operację chłopca. Kartki będzie można odbierać w Biurze Zawodów.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce, w tym po raz kolejny PKO Białystok Półmaraton. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ubiegłym roku 614 zawodników 4. PKO Białystok Półmaratonu włączyło się w akcję na rzecz 14-letniego Kuby. Dzięki temu Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała darowiznę na operację serca chłopca. Od 2013 r. odbyło się 257 takich akcji, w których wzięło udział ponad 90 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 272 beneficjentów kwotą ponad 3,6 mln zł. 

 

NASI PARTNERZY