Prezes Fundacji Białystok Biega z Honorowym Wyróżnieniem „Urbi Meritus – Zasłużony Miastu”.

Ostatnia aktualizacja: 27 czerwca 2022 r.
Z wielką przyjemnością informujemy, iż Grzegorz Kuczyński – prezes Fundacji Białystok Biega odebrał Honorowe Wyróżnienie Prezydenta Miasta Białegostoku „Urbi Meritus – Zasłużony Miastu” – „za stworzenie białostockiej społeczności biegaczy, „biegową” promocję miasta w Polsce oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia.”
 
Dziesięć osób i jedno miasto otrzymały to Wyróżnienie. Zostało ono wręczone przez prezydenta Tadeusza Truskolaskiego po raz pierwszy w historii Białegostoku.
 
– Są to specjalne i wyjątkowe podziękowania za działalność na rzecz miasta godną szczególnego uznania. A wyróżnieni to ci, którzy zapisują się w sposób nadzwyczajny w jego historii – powiedział Tadeusz Truskolaski. – Bez nich i bez instytucji, którymi kierują, Białystok z pewnością byłby uboższy.
 
Nagrodzeni odebrali medale, wybite na tę okazję, podczas wieczornego koncertu z okazji Dni Miasta. Laureatami wyróżnienia są zasłużeni dla Białegostoku społecznicy, przedsiębiorcy, a także osoby w sposób szczególny promujące nasze miasto.
 
Jesteśmy dumni i jednocześnie niezwykle wdzięczni za docenienie pracy, jaką Fundacja Białystok Biega wkłada w promowanie miasta oraz nieustanne zachęcanie do aktywności fizycznej białostoczan. 
 
 

NASI PARTNERZY