Zasady

 

 1. Dokonujesz rejestracji do Biegu jak do tradycyjnych zawodów. (zarejestruj się TUTAJ)
 2. Masz do pokonania dystans 21 km i 100m. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w dniach 19 – 27 czerwca 2021 r. 19 czerwca – 4 lipca 2021. (zmiana z dnia 27.06.2021) Pamiętaj o tych 100m 😉
 3. Swój bieg możesz rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego Twój bieg.
  Możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji „Biegam z FBB”.
 4. Po ukończeniu prześlesz swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie www.bialystokpolmaraton.pl. Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
  Jeżeli korzystasz z naszej aplikacji Twój wynik zostanie przesłany automatycznie po zakończeniu biegu. 
 5. Zgłoszenie swojego biegu możesz wysłać tylko raz. 
 6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
 7. Na zgłoszenie Twojego wyniku czekamy do 1 lipca 7 lipca włącznie. Po tym terminie system przyjmowania wyników będzie zamknięty.
 8. Liczy się wynik, który będzie udokumentowany na zdjęciu/zrzucie ekranu. Pamiętaj, jeżeli przebiegniesz np 22 km, i na zdjęciu będzie widoczny tylko czas z 22 km, w wynikach uznamy Twój czas z przebycia 22 km właśnie. Nie będziemy przeliczali jaki czas mogłeś/mogłaś  mieć po 21,1 km. Dlatego zrób  wszystko, aby przebiec dokładnie 21 km i 100m lub zadbaj o to, abyśmy widzieli czas właściwy dla Półmaratonu. 
 9. Sukcesywnie będziemy weryfikowali i aktualizowali wyniki oraz publikowali je na stronie www.bialystokpolmaraton.pl.
 10. Jeżeli zarejestrujesz się do biegu do 31 maja pakiet startowy wyślemy przed wydarzeniem. Jeżeli zarejestrujesz się w czerwcu, pakiet zostanie wysłany w ciągu max. 3-5 tygodni od momentu przesłania przez Ciebie wyników. Pakiet można odebrać również osobiście w Białymstoku w Księgarni Tania Książka. Wybierasz opcję odbioru osobistego? Poinformujemy Cię, kiedy pakiet będzie gotowy do odbioru.

Rejestrując się do Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu przede wszystkim wspierasz Fundację Białystok Biega. To taka Twoja cegiełka na rzecz naszej działalności. Z serca za to dziękujemy!

REJESTRACJA DO BIEGU

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!