Zasady

 

  1. Dokonujesz rejestracji do Biegu (REJESTRACJA) jak do tradycyjnych zawodów.
  2. Masz do pokonania dystans 21 km i 100m. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w dniach 7 – 22 listopada 2020 r. Pamiętaj o tych 100m 😉
  3. Swój bieg możesz rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego Twój bieg.
  4. Po ukończeniu prześlesz swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie www.bialystokpolmaraton.pl. Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
  5. Zgłoszenie swojego biegu możesz wysłać tylko raz. 
  6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
  7. Na zgłoszenie Twojego wyniku czekamy do 25 listopada włącznie. Po tym terminie system przyjmowania wyników będzie zamknięty.
  8. Liczy się wynik, który będzie udokumentowany na zdjęciu/zrzucie ekranu. Pamiętaj, jeżeli przebiegniesz np 22 km, i na zdjęciu będzie widoczny tylko czas z 22 km, w wynikach uznamy Twój czas z przebycia 22 km właśnie. Nie będziemy przeliczali jaki czas mogłeś/mogłaś  mieć po 21,1 km. Dlatego zrób  wszystko, aby przebiec dokładnie 21 km i 100m. Przy czym musisz jednocześnie pamiętać, że 21,1 km to minimalny i obowiązkowy dystans. 
  9. Sukcesywnie będziemy weryfikowali i aktualizowali wyniki oraz publikowali je na stronie www.bialystokpolmaraton.pl.
  10. Wybrany przez Ciebie pakiet będziemy wysyłali w ciągu max. 3-5 tygodni od momentu przesłania przez Ciebie wyników. Pakiet można odebrać również osobiście w Białymstoku we wskazanym terminie.

Rejestrując się do Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu przede wszystkim wspierasz Fundację Białystok Biega. To taka Twoja cegiełka na rzecz naszej działalności. Z serca za to dziękujemy!

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!