Wygraj pakiet startowy z Radiem Białystok!

Ostatnia aktualizacja: 5 października 2017 r.

Pospolite ruszenie z Polskim Radiem Białystok.

Od poniedziałku do czwartku (3-6.04.2017) na antenie Polskiego Radia Białystok prowadzimy eliminacje w formie konkursu do Drużyny Radiowej. W ramach akcji Pospolite ruszenie z Polskim Radiem Białystok stworzą ją słuchacze i radiowcy. Do wygrania jest 20 pakietów startowych na 5. PKO Białystok Półmaraton (10 pakietów na półmaraton i 10 na udział w biegu City Run 5k).

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie e-mailem, podając: imię i nazwisko, numer kontaktowy, wybrany dystans (21 km lub 5 km) oraz odpowiedź na pytanie: ,,Co Cię motywuje do biegania?”. 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: studio@radio.bialystok.pl. E-mail jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Do wygrania 20 Pakietów startowych na 5. PKO Białystok Półmaraton

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 z najciekawszymi odpowiedziami. Zwycięzców poznamy w piątek (7.04). Otrzymają pakiety startowe na 5. PKO Białystok Półmaraton, koszulki biegowe z logo Radia Białystok i upominki radiowe. (Nie ma możliwości odsprzedania pakietu).

Start w Półmaratonie w Drużynie Radiowej

Zwycięzcy stają się członkami Drużyny Radiowej, w której będą również pracownicy Polskiego Radia Białystok: Joanna Żemojda, Andrzej Ryczkowski, Paweł Antosiewicz, Marcin Mazewski, Mariusz Gajlewicz, Adam Janczewski i Wojciech Szubzda. 

Wspólne przygotowania z Fundacją Białystok Biega i Polskim Radiem Białystok:

Drużyna Radiowa zobowiązana będzie do wspólnego udziału w 5. PKO Białystok Półmaratonie oraz uczestnictwa we wspólnych treningach prowadzonych przez Fundację Białystok Biega.

Pierwsze spotkanie już 8 kwietnia przed siedzibą PRB

Pierwsze spotkanie ze zwycięzcami konkursu – 8 kwietnia o 9:00 przed siedzibą Polskiego Radia Białystok przy ul. Świerkowej 1. Następnie udamy się na trening. 

Pozostałe treningi odbędą się według harmonogramu:

8.04, 15.04, 22.04, 29.04, 6.05 o 9:30 przy stadionie lekkoatletycznym BOSiRu oraz treningi skierowane głównie do uczestników biegów długodystansowych: 18.04, 23.04, 30.04, 07.05 o 9:30 przy Trakcie Napoleońskim – Grabówka.

NASI PARTNERZY