Zasady

 

 1. Dokonujesz rejestracji do Biegu (REJESTRACJA)
 2. Masz do pokonania dystans 21 km i 100m. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w dniach 8 – 24 maja. 
 3. Dystans możesz pokonać na dwa sposoby:
  1. Biegnąc “od startu do mety”, pokonując jednorazowo 21 km i 100m,
  2. “Na raty”. Dystans 21,1 km rozkładając na dowolne 3 dni. Nie ma znaczenia ile km pokonasz danego dnia – ważne, aby suma 3 biegów dała łącznie dystans 21 km i 100m. 3 dni startowe muszą zawierać się w datach 8-24 maja. 
 4. Swój bieg możesz rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego Twój bieg.
 5. Po ukończeniu prześlesz swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na stronie www.bialystokpolmaraton.pl. Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
 6. Zgłoszenie swojego biegu możesz wysłać tylko raz. 
 7. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
 8. Liczy się wynik, który będzie udokumentowany na zdjęciu/zrzucie ekranu. Pamiętaj, jeżeli przebiegniesz np 22 km, w wynikach będzie widniał Twój czas z przebycia 22 km. Dlatego zrób  wszystko, aby przebiec dokładnie 21 km i 100m. Przy czym musisz jednocześnie pamiętać, że 21,1 km to minimalny i obowiązkowy dystans. Zgłoszenia poniżej tego dystansu nie będą brane pod uwagę w wynikach.
 9. Sukcesywnie będziemy weryfikowali i aktualizowali wyniki oraz publikowali je na stronie www.bialystokpolmaraton.pl.
 10. Wybrany przez Ciebie pakiet (+ ewentualną koszulkę) będziemy wysyłali w ciągu 3-5 tygodni od momentu przesłania przez Ciebie wyników. Pakiet można odebrać również osobiście w Białymstoku we wskazanym terminie.

Rejestrując się do Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu przede wszystkim wspierasz Fundację Białystok Biega. To taka Twoja cegiełka na rzecz naszej działalności. Z serca za to dziękujemy!

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!