Zjednoczeni dla Ukrainy!

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2022 r.
Kochani, włączamy się z naszymi imprezami w ogromną akcję pomocową – Zjednoczeni dla Ukrainy 💙💛
 
Organizatorzy działający w ramach Związku Organizatorów Sportu Masowego podjęli szeroką współpracę, by wesprzeć finansowo i rzeczowo uchodźców z Ukrainy. Z każdej opłaty startowej z ponad 80 imprez, które odbędą się do końca roku przekażą 1 złoty lub w inny sposób zasilą konto Polskiej Akcji Humanitarnej.
 
Szacujemy, że w imprezach organizowanych przez członków Związku Organizatorów Sportu Masowego w 2022 roku weźmie udział nawet 100 tysięcy osób, co przełoży się na około 100 tysięcy złotych wsparcia!
 
Do akcji włączyli się także dostawcy zrzeszeni w Związku Organizatorów Sportu Masowego. Firma Grawerbus przekaże 1 złoty z każdego zakupionego graweru na medalu, który wykona na imprezach do końca roku.
 
Co więcej na wszystkich imprezach objętych akcją zawodnicy z Ukrainy mają zagwarantowany start za darmo, a ci którzy wnieśli już wcześniej opłaty mogą liczyć na zwrot wpisowego.
 
ZOSM zrzesza organizatorów imprez oraz firmy działające na rzecz całej branży. Wśród nich są m.in. producenci medali i pucharów, koszulek czy firmy świadczące usługę pomiaru czasu.
 

NASI PARTNERZY