Kibice na medal

Ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2019 r.

Kibice na medal – KONKURS.

Konkurs skierowany jest do szkół, przedszkoli, uczelni, jednym słowem placówek oświatowych, oraz klubów sportowych, tanecznych, ośrodków wychowawczych, jednostek samorządowych oraz wszystkich organizacji pozarządowych.

Tym razem nie biegniecie? A może po prostu wolicie kibicować niż biegać? Róbcie to najlepiej jak potraficie! A możecie wygrać bony na zakupy do sklepów Decathlon… 

O co chodzi? To proste!

Zbierzcie ekipę, kibicujcie i wygrywajcie bony na zakupy do Decathlon!

5 maja 2019 roku odbędzie się 7. PKO Białystok Półmaraton. To coroczne święto biegania, zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy, ściągające do centrum naszego miasta tysiące mieszkańców, którzy nie tylko wspierają swoich najbliższych w osiąganiu wyznaczonych celów, ale także kibicują wszystkim biegaczom, którzy do Białegostoku przyjeżdżają z innych miast Polski jak i zagranicy. Białystok tego dnia odwiedzi ponad 2,5 tys zawodników, którzy staną na starcie!

Wybierzcie punkt na trasie półmaratonu, gdzie chcecie kibicować i zagrzewajcie biegaczy w wybrany przez Was sposób. Możecie śpiewać, grać, tańczyć… liczy się pomysł i dobra zabawa. Zróbmy wspólnie pozytywną energię wspierając bliskich i rodzinę, znajomych i nieznajomych, tych najszybszych, i tych wolniejszych.

Najlepszym punktom kibicowania przygotowaliśmy nagrody. Spośród zgłoszonych przez was punktów nagrodzimy trzy bonami na zakupy w Decathlon. O tym, kto dostanie bony zdecydują biegacze w głosowaniu na Facebook’u, warto więc się „pokazać”.

  • za I miejsce – bonami o wartości 2000 zł
  • za II miejsce – bonami o wartości 1000 zł
  • za III miejsce – bonami o wartości 500 zł

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

– zgłosić chęć wzięcia udziału swojej drużyny w konkursie wysyłając e-mejl ze zgłoszeniem na adres zapisy@bialystokpolmaraton.pl do dnia 30.04.2019 w temacie wiadomości wpisując „konkurs – punkt kibicowania”

– w dniu biegu tj. 05.05.2019 zająć wyznaczone miejsce na trasie biegu i dopingować biegaczy.

Zwycięzcy zostaną wybrani w drodze głosowania przez biegaczy na Facebooku.

 

NASI PARTNERZY