Hotel ibis Styles specjalnie dla biegaczy.

Ostatnia aktualizacja: 27 listopada 2018 r.

Przekazujemy bardzo dobrą wiadomość dla osób, które odwiedzą nas na PKO Białystok Półmaratonie. Nasz Partner, Hotel ibis Styles, przygotował specjalną ofertę dla biegaczy. Na hasło „Półmaraton” zarezerwujecie nocleg w specjalnej cenie (180 zł pokój jednoosobowy ze śniadaniem; 200 zł pokój dwuosobowy ze śniadaniem).
Dodatkowo, doba hotelowa dla biegaczy zostanie bezpłatnie przedłużona do godz. 14:30.
Dodamy, że hotel położony jest kilkaset metrów od startu i mety…
Uwaga! Hotel posiada kilka pokoi rodzinnych, gdzie dziecko do 16 roku życia śpi bezpłatnie z rodzicami.

Rezerwacji proszę dokonywać bezpośrednio w hotelu – TUTAJ

Zapoznajcie się z informacją o hotelu:
Hotel ibis Styles Białystok powstał w 2016 roku i jest jedynym hotelem sieci AccorHotels na Podlasiu. Naszym priorytetem jest udany wypoczynek naszych Gości, dlatego postawiliśmy na nowoczesny design, przestronne wnętrza i wysokiej jakości materiały.
Nasza oferta obejmuje 129 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych i bardzo dobrze wyciszonych pokoi. Najnowocześniejsze centrum konferencyjne oraz przestronną i tętniącą życiem Restaurację QuQułka. Hotel oferuje również bezpłatny parking, dostęp do sauny, siłowni, kącika komputerowego, kawowego oraz dziecięcego.
Skąd czerpaliśmy inspiracje?
Zlokalizowany w stolicy Podlasia ibis Styles Białystok łączy zalety dużego miasta z bliskością natury. Hotel to królestwo ptaków. Goście mogą czerpać spokój i radość od tych wyjątkowych władców przestworzy, kryjących się w wielu zakamarkach. Czy uda się Państwu odnaleźć je wszystkie? Mogą chować się nad lampami-konarami zdobiącymi recepcję, witać podróżujących na drzwiach pokoi wskazując ich numery, a może uda się je dostrzec w budkach lęgowych w restauracji? Jeśli te niezwykłe zwierzęta zadomowiły się w naszych progach, Goście poczują się tu równie dobrze! Projektując je podpatrywaliśmy najlepszego architekta – samą Matkę Naturę. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt harmonijności, spokoju i relaksu.

NASI PARTNERZY