Opłaty

Rejestrując się do Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu przede wszystkim wspierasz Fundację Białystok Biega. To taka Twoja cegiełka na rzecz naszej działalności. Z serca za to dziękujemy!

Każdy uczestnik Biegu ponosi koszty opłaty wpisowej, która wynosi w zależności od wybranej opcji pakietu startowego:

    • 49 zł – pakiet z numerem startowym, wielofunkcyjną chustą oraz okolicznościowym medalem jak w biegu tradycyjnym;
    • 100 zł – pakiet Premium z koszulką techniczną marki AdRunaLine w limitowanej wersji, numerem startowym, wielofunkcyjną chustą oraz okolicznościowym medalem jak w biegu tradycyjnym;
    • pakiet można będzie odebrać osobiście lub prześlemy go na wskazany w czasie rejestracji adres.

Wpłat należy dokonać w czasie rejestracji przez bezpieczne płatności internetowe (kartą, Blikiem lub przelewem) lub bezpośrednio na konto Fundacji Białystok Biega 15 1140 2017 0000 4702 1304 3240. W przypadku bezpośredniego przelewu konieczne jest podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska ZAWODNIKA wraz z rocznikiem urodzenia oraz dopiskiem “Wirtualny Półmaraton”.

Uwaga! 

Masz wykupiony pakiet na tradycyjny 8. PKO Białystok Półmaraton? Możesz przepisać go na Wirtualny PKO Białystok Półmaraton! 

Chcesz zachować swój pakiet na maj 2021? Super! Jednak w tej sytuacji do biegu wirtualnego należy się zarejestrować oddzielnie i uregulować opłatę startową. 

ZAPISZ SIĘ DO BIEGU

 

 

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!