Opłaty

Rejestrując się do Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu przede wszystkim wspierasz Fundację Białystok Biega. To taka Twoja cegiełka na rzecz naszej działalności. Z serca za to dziękujemy!

Każdy uczestnik Biegu ponosi koszty opłaty wpisowej, która wynosi w zależności od wybranej opcji pakietu startowego:

    • 25 zł – pakiet z numerem startowym, wielofunkcyjną chustą i okolicznościowym magnesem;
    • 39 zł – pakiet z numerem startowym, wielofunkcyjną chustą oraz okolicznościowym medalem jak w biegu tradycyjnym;
    • dodatkowo, za dopłatą można zamówić koszulkę techniczna marki AdRunaLine w limitowanej wersji Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu w cenie 55 zł,
    • pakiet można będzie odebrać osobiści lub możemy go przesłać na wskazany adres. Koszt wysyłki na terenie Polski wynosi 8 zł, poza granice 20 zł.

Wpłat należy dokonać w czasie rejestracji przez bezpieczne płatności internetowe (kartą, Blikiem lub przelewem) lub bezpośrednio na konto Fundacji Białystok Biega 15 1140 2017 0000 4702 1304 3240. W przypadku bezpośredniego przelewu konieczne jest podanie w tytule przelewu imienia i nazwiska ZAWODNIKA wraz z rocznikiem urodzenia oraz dopiskiem “VR Półmaraton”.

 

Uwaga! 

Masz wykupiony pakiet na tradycyjny 8. PKO Białystok Półmaraton? Możesz przepisać go na Wirtualny PKO Białystok Półmaraton! 

Chcesz zachować swój pakiet na listopad lub na maj 2021? Super! Jednak w tej sytuacji do biegu wirtualnego należy się zarejestrować. 

Jak przepisać swój pakiet? To proste, zarejestruj się do biegu wirtualnego, nie opłacaj go i wyślij do nas maila z taką informacją na zapisy@bialystokbiega.pl 

 


Podziel się artykułem ze znajomymi!