Huśtawka dla dzieci na wózkach inwalidzkich

Ostatnia aktualizacja: 6 lutego 2019 r.

W czasie 7. PKO Białystok Półmaratonu możecie wspierać dwie akcje charytatywne, biegamy dla Stowarzyszenia Jasny Cel oraz zbieramy środki na huśtawkę dla dzieci na wózkach inwalidzkich. O huśtawce dla dzieci na wózkach inwalidzkich przeczytasz poniżej.

O zbiórce na Stowarzyszenie Jasny Cel poczytasz TUTAJ

Do naszej akcji charytatywnej dołączają Spartanie Dzieciom!
Idąc w ślad za sukcesem organizacyjnym i ogromem radości na dziecięcych twarzach, jaką sprawił plac zabaw dla Dzieci z niepełnosprawnością, który Fundacja Spartanie Dzieciom ufundowała w Łazienkach Warszawskich, chcielibyśmy na białostockich Plantach, przy miejskim placu zabaw, ustawić huśtawkę dla Dzieci na wózkach inwalidzkich. Dzięki nieocenionej uprzejmości i pomocy Urzędu Miejskiego w Białymstoku, już w maju 2019 roku, podczas 7. PKO Białystok Półmaratonu, chcielibyśmy oddać to urządzenie do dyspozycji potrzebujących Dzieci.

Cegiełkę z wybraną przez siebie wartością możecie zakupić podczas rejestracji do biegu. Jeżeli jesteście już zarejestrowani do biegu, możecie wejść na swoje konto i dokupić cegiełkę
Do dzieła Kochani! Niech dzieciaki na wózkach mają swoją huśtawkę i mnóstwo radości ❤️?

Jak możesz pomóc? To proste! Proponujemy dwa rozwiązania:
– w czasie zapisów na PKO Białystok Półmaraton możesz zaznaczyć opcję pomocy, a następnie wybrać wartość cegiełki, którą chcesz przekazać na ten cel.
– nie możecie pobiec w maju, a chcecie pomóc? Możecie wpłacić dowolną, nawet symboliczną kwotę na konto Fundacji Białystok Biega
15 1140 2017 0000 4702 1304 3240 koniecznie z dopiskiem „Spartanie dzieciom”.
 
100% Waszych wpłat zostanie przekazanych na cel Stowarzyszenia.
 

NASI PARTNERZY