Informacje o biegu

 

Przeżywajmy to razem, mimo, że daleko od siebie! 

 

Od 2013 maj nierozerwalnie był kojarzony z PKO Białystok Półmaratonem… i odwrotnie.
Nie damy się COVID-19! Pokażemy jaka tkwi w nas siła 💪💪💪
Skoro maj – musi być PKO Białystok Półmaraton, chociażby wirtualny❤️

Ciężko pracowaliśmy, aby znaleźć najlepsze warunki do tego, abyście mogli realnie poczuć tak przez Was lubiany PKO Białystok Półmaraton. Dlatego przygotujemy prawdziwe medale, do jakich jesteście przyzwyczajeni. Wygenerujemy Wam numery startowe, które wraz z pakietem prześlemy po cały wydarzeniu do domu. Możesz też pakiet odebrać osobiście. 

Do pakietu możesz dokupić limitowaną koszulkę techniczną marki AdRunaLine. Koszulka będzie w jakości, której do tej pory jeszcze nie oferowaliśmy. Do tego dołożymy Wam wielofunkcyjne chusty z logiem PKO Białystok Półmaratonu. 

Czujecie się jak na prawdziwym biegu? To dobrze. My przygotowujemy się pełną parą. 

Co będzie inne? To, że sami decydujecie gdzie i kiedy biegniecie (oby w przedziale czasowym 8-24 maja 2020). To Ty decydujesz czy biegniesz rano, w południe czy wieczorem. Tempo biegu również zależy tylko od Ciebie! Nie musisz pilnować limitów, bo ich nie ma. Półmaraton możesz przebiec najszybciej jak umiesz, a możesz się dobrze bawić w czasie marszobiegu. 

TUTAJ zarejestrujesz się do biegu.

 

Po zarejestrowaniu się do biegu, możesz pobrać swój numer startowy. Śmiało, możesz pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Wszak to ciekawe wydarzenie, a Ty bierzesz w nim udział.

Po wydarzeniu wyślemy do Ciebie (lub odbierzesz osobiście) Twój numer startowy, na pamiątkę. 

Zapoznaj się z ZASADAMI naszego Wirtualnego PKO Białystok Półmaratonu.

 

Znasz już zasady? Czas przygotować się do Biegu!

  1. Wyznacz sobie trasę, po której chcesz przebiec swój Półmaraton. Może to być jedna pętla lub kilka mniejszych, Twój wybór! Sugerujemy, aby wybrać taką trasę, na której nie ma przejść dla pieszych ze światłami, ponieważ obowiązuje cię przestrzeganie zasad ruchu drogowego. 
  2. Sprawdź czy masz naładowany zegarek/telefon, z pewnością nie chcesz, aby urządzenie wyłączyło się na kilkaset metrów przed “metą”.
  3. Weź ze sobą coś do picia i pilnuj właściwego nawodnienia.
  4. Odlicz sobie w myślach lub na głos, też będzie fajnie… 10, 9, 8…. 3, 2, 1 START
  5. Staraj się kontrolować swój oddech w czasie biegu, zwłaszcza jak biegniesz w maseczce. Pamiętaj, Twoje bezpieczeństwo i zdrowie są najważniejsze.
  6. Przebiegnij dystans 21 km i 100 m (choć dystans półmaratonu to 21 km 97,5m, przyjmujemy w naszym wyzwaniu 21,1 km). Możesz to zrobić jednorazowo lub w 3 ratach, w ciągu 3 dowolnych dni między 8-24 maja.
  7. Po biegu uzupełnij płyny. Odpocznij.
  8. Wejdź na www.bialystokpolmaraton.pl gdzie znajdziesz formularz do przesłania swojego wyniku. Uzyskany wynik możesz wpisać tylko raz. Pamiętaj, aby zgłoszenie było kompletne, zawierające zdjęcie lub zrzut ekranu z Twojej aplikacji, gdzie będziemy widzieli trasę, którą biegłeś/biegłaś.
  9. Na naszej stronie znajdziesz rezultaty wszystkich Uczestników biegu. Będziemy je uzupełniać systematycznie.

Będzie nam miło, jak zrobisz sobie zdjęcie przed biegiem, a może w trakcie i po. Wyślij je do nas na Facebooku, podziel się tą chwilą!

REJESTRACJA DO BIEGU

 

Jeżeli masz pytania, napisz do nas na zapisy@bialystokbiega.pl

Pamiętaj, aby zachować dystans społeczny i przestrzegać zaleceń dotyczących koronawirusa. Obecnie obowiązujące zasady i ograniczenia.


Podziel się artykułem ze znajomymi!